Alkomat al 7010 promiler - sklep polskie-centrum-kalibracji.pl

Alkomat jest praktycznym oraz funkcjonalnym urządzeniem, w które warto się zaopatrzyć. Dzięki niemu można nie tylko sprawdzić poziom promili alkoholu w wydychanym powietrzu, ale również uniknąć utraty prawa jazdy, a nawet wypadku samochodowego. Decydując się na zakup urządzenia, warto skorzystać z oferty zaufanego sklepu, jakim niewątpliwie jest doceniane przez szereg klientów Polskie Centrum Kalibracji. W sklepie znajduje się szeroki wybór solidnych oraz profesjonalnych alkomatów, takich jak Promiler AL-7010.
Alkomat promiler Al 7010

Alkomat al 7010 - Dlaczego warto?

Alkomat Promiler AL-7010 to wysokiej klasy urządzenie bazujące na niezwykle dokładnym oraz stabilnym czujniku i-RES. Produkt jest intuicyjny w użytkowaniu, które dzięki swojej doprecyzowanej konstrukcji nie przysparza najmniejszych problemów. Urządzenie zapamiętuje liczby wykonanych pomiarów, co znacząco ułatwia cały proces i pozwala na staranne doprecyzowanie okresu, w którym powinno zostać skalibrowane. Co więcej, specjalny moduł kontrolujący przepływ powietrza przekazuje informacje o ewentualnych nieprawidłowościach, co jest niezaprzeczalnym atutem alkomatu AL-7010.

Al 7010 promiler - Specyfikacja

Dostępny w sklepie Polskie Centrum Kalibracji alkomat Promiler AL-7010 to wysokiej klasy urządzenie z wbudowanym czujnikiem przepływowym powietrza. Sprzęt charakteryzuje się precyzyjnością pomiaru wynoszącą +/- 0.1‰BAC przy 0.5‰BAC, a także półprzewodnikowym rodzajem sensora. Produkt posiada wymiary wynoszące 105x50x18 mm, oraz wagę równą 98 g. Można nim wykonać pomiary w zakresie od 0.000 do 4.000‰, co daje użytkownikowi niezwykle precyzyjne wyniki. Alkomat działa na dwie baterie alkaiczne AA 1.5V, a w dostępnym komplecie znajdują się dwa ustniki.

Alkomat al 7010 - Cena

Oferowany w sklepie Polskie Centrum Kalibracji alkomat posiada atrakcyjną cenę, dodatkowo zachęcająco do jego zakupu. Jej poziom został ustalony z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, co jest wynikiem dbałości o ich zadowolenie. Dostępny w Polskie Centrum Kalibracji sprzęt wyróżnia się swoją jakością oraz adekwatną do niej ceną, co zwiększa zainteresowanie ze strony klientów. Produkt został wykonany z trwałych materiałów, przyczyniających się na zwiększenia jego żywotności.

Alkomat al 7010 promiler - Opinie zadowolonych klientów

Wysokiej jakości urządzenie, którego użytkowanie jest wyjątkowo proste oraz intuicyjne. Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy z niego w pełni zadowoleni. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość to tylko nieliczne z jego zalet. Serdecznie polecam!

Maryla

W alkomat zaopatrzyłam się ze względu na dobre opinie na jego temat. Zdecydowanie nie żałuję zakupu, ponieważ urządzenie spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jestem z niego bardzo zadowolona, dlatego z pewnością polecę je znajomym. Bardzo dobry produkt!

Anna

Niezawodne i starannie wykonane urządzenie, dzięki któremu zawsze mogę sprawdzić poziom promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego działanie jest naprawdę skuteczne, co pozwala na uzyskanie precyzyjnych wyników. Dodatkowym jego atutem jest atrakcyjna cena, do której również nie mam zastrzeżeń.

Krzysztof

Alkomat AL-7010 kupiłam dla swojego męża, który uwielbia praktyczne oraz funkcjonalne prezenty. Krystian bardzo ceni sobie jego użytkowania i jest niezwykle zadowolony, że może mieć alkomat zawsze pod ręką. Świetne, sprawnie działające urządzenie, które naprawdę polecam.

Agnieszka