Alkomat Alcofind AF-35 - Sklep, cena, opinie

Alkomat Alcofind AF-35 to innowacyjne urządzenie wyposażone w czujnik elektrochemiczny. Wyróżnia się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu zawsze można mieć go pod ręką. Sprzęt ten zapamiętuje aż 10 ostatnich pomiarów i jest bardzo prosty w obsłudze. Wyposażony został w czytelny 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD, z którego z łatwością można odczytać wyniki badania. Alkomat Alcofind AF-35 posiada również wytrzymałą, solidną obudowę, dzięki czemu doskonale sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach.
Alkomat alcofind af-35

Alcofind AF-35 - Sklep

Alkomat Alcofind AF-35 nie bez powodu cieszy się tak świetnymi opiniami. Wyróżnia się on świetną jakością i długą żywotnością. Ponadto pozwala szybko i skutecznie wykonać pomiary - wystarczy 15 sekund, aby przygotować go do badania. Dużą zaletą alkomatu Alcofind AF-35 jest również fakt, iż wyposażony jest on w zaawansowany sensor klasy S, który bazuje na rozwiązaniach wykorzystywanych w alkomatach policyjnych. Dzięki temu możesz być pewien, iż dostarcza on rzetelne i w pełni wiarygodne pomiary.

Alkomat Alcofind AF-35 - Specyfikacja

Alkomat Alcofind AF-35 to niewielkie urządzenie o wymiarach: 47 mm x 108 mm x 17 mm i wadze 85 g. Sprzęt ten wyposażony jest w nowoczesny sensor elektrochemiczny i 4-cyfrowy ekran LCD z podświetleniem. Czas poboru próbki alkomatem Alcofind AF-35 trwa zaledwie ok. 3 sekundy. Natomiast przygotowanie urządzenia do pomiaru wynosi 15 sekund. Przedstawiony alkomat podaje wyniki w promilach z dokładnością +/- 0.01‰. Urządzenie to wyposażone jest w trwałą obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego ABS.

AF-35 - Cena

Zależy Ci na zakupie niedrogiego, a jednocześnie zaawansowanego alkomatu? Alcofind AF-35 z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Jest on dostępny w stosunkowo niskiej cenie, a jego funkcje zachwycają nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiada on doskonałe parametry, a dzięki wytrzymałej obudowie sprawdza się nawet w ciężkich warunkach. Ponadto wyposażony jest w zaawansowany sensor, bazujący na niemal takich samych rozwiązaniach, jak drogie alkomaty policyjne. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę alkomatu Alcofind AF-35, wejdź na stronę: https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-AlcoFind-AF-35/38

Alkomat Alcofind AF-35 - Opinie zadowolonych klientów

Niedawno kupiłem alkomat Alcofind AF-35 i jestem bardzo zadowolony. Produkt jest poręczny, lekki i świetnie leży w dłoni. Ponadto jest bardzo solidnie wykonany i łatwy w obsłudze. Jego dużą zaletą jest też cena. Serdecznie polecam go każdemu, kto szuka niedrogiego i jednocześnie solidnego alkomatu.

Wojciech

Według mnie alkomat Alcofind AF-35 sprawdza się równie dobrze, co droższe urządzenia z sensorem elektrochemicznym. Jest bardzo dokładny i doskonale spełnia swoje funkcje. Ma czytelny ekran, przez co można łatwo odczytać z niego pomiary. Dodatkowy plus za porządną obudowę!

Błażej

Kupiłam alkomat Alcofind AF-35 swojemu mężowi na prezent i jest bardzo zadowolony. Twierdzi, że ten sprzęt jest bardzo solidny, porządnie wykonany i wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Dużą zaletą Alcofind AF-35 jest również cena. W Polskim Centrum Kalibracji można go kupić stosunkowo niedrogo.

Wiktoria

Według mnie alkomat Alcofind AF-35 nie ma sobie równych. Używałem już wiele urządzeń, ale żadne nie sprawdziło mi się tak dobrze. Ten model zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. Jest bardzo dokładny, fantastycznie wykonany i równie dobry, co alkomaty z wyższej półki cenowej. Polecam gorąco!

Filip